Ingenium przedstawia «Smart Touch», nowy pionowy panel dotykowy

Ingenium uzupełniło swoją ofertę w zakresie paneli dotykowych o nowy produkt – pionowy panel dotykowy w wersji pojemnościowej. Posiada on 4.3” kolorowy wyświetlacz, umożliwiający kontrolę wszystkich pomieszczeń w niebywale intuicyjny sposób.

Wprowadzenie nowej koncepcji panelu, odgrywa bardzo ważną rolę zarówno w wyglądzie jak i jego funkcjonalności…

ingenium Smart Touch - home screens
Tło wyświetlacza, przyciski, ikony oraz tekst są w pełni edytowalne i mogą być wybrane z 6 różnych motywów, które można zaprogramować. W ten sposób panel można w pełni dostosować do miejsca w którym ma być zainstalowany oraz według własnych upodobań.

ingenium Smart Touch - function screens

Panel został zaprojektowany, aby wszystkie kontrolki były widoczne na jednej stronie. Niemniej jednak, w razie potrzeby, panel dotykowy może zawierać maksymalnie 32 kontrolki podzielone na 4 strony (8 kontrolek na stronie). Przejście pomiędzy stronami odbywa się poprzez poprzeczne przesunięcie palcem. Jako uzupełnienie, dolny pasek umożliwia zarządzanie strefą klimatyczną dzięki podłączonemu czujnikowi temperatury.

  • Ten innowacyjny produkt został zaprojektowany do obsługi różnych profili użytkownika, wz możliwością ograniczenia lub nie dostępu do menu ustawień. Idealne rozwiązanie dla budynków użyteczności publicznej oraz hoteli / pensjonatów.
  • Należy podkreślić zdolność do generowania sieci Wi-Fi, umożliwiającej lokalne sterowanie z dowolnego urządzenia z systemem operacyjnym iOS lub Android. Ułatwia to także proces konfiguracji, który może odbyć się bezprzewodowo za pomocą w/w lokalnej sieci bezprzewodowej.
  • Inną ciekawą funkcją nowego pionowego panelu są „skróty”, które pozwalają na wykonywanie domyślnych działań jednym prostym ruchem (podczas gdy ekran jest w trybie czuwania), takich jak obsługa wielu języków, kwestie bezpieczeństwa (numeryczna blokada ekranu).

Świetny wybór, aby zaspokoić wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
Urządzenie dostępne od przyszłego miesiąca (październik 2014) w obu wersjach: KNX i BUSing®.